dolucap.com

  • Yazı boyutunu yükselt
  • Varsayılan yazı boyutu
  • Yazı boyutunu düşür
Anasayfa Haberler

iPhone, iPad + Android Tabletlerde web siteniz güzel görünsün

E-posta Yazdır

Web siteniz masaüstü veya dizüstü bilgisayar üzerinde gayet sorunsuz görünebilir ancak cep telefonu veya iPhone, iPad + Android tabletten sitenize girildiği zaman da ziyaretçinizi memnun edecek bir görünüm olup olmadığını bilemezsiniz. Sitenize uyumlu bir temanız olursa, farklı cihazlara göre değişebilen ve düzgün bir görünüm yakalamış olursunuz.


Pazartesi, 22 Nisan 2019 01:10 tarihinde güncellendi
 

Türk Milli Eğitimi için, İki seçenek

E-posta Yazdır

Türk Milli Eğitimi için, iki seçenek:

Bu eğitim sisteminde çocuklar  5 yaşında başlayıp, 25 yaşına kadar okullara gidiyorlar. Üniversiteyi bile bitiriyorlar. Ama büyük çoğunluğu iş bulamıyor, bulanların büyük bölümü  de asgari ücretle çalışmak zorunda kalıyor.  Oysa sabah karanlığından akşam karanlığına kadar  okullara koştur, dur. Yetmedi. O dershane senin, bu dershane benim derken, yaşanamayan 20 gençlik yılı. Sonuç : Elde var sıfır. Üstelik bitirdikleri okullardan da yeterli  bilgi ve beceriyi aldıklarını sanmıyorum. Büyük bölümü  branşı ile ilgili bir işe girse bile, o mesleği  daha çok işe girdikten sonra öğreniyor. İnsan ömrü ortalama 65-70 yıl.  Gençlikte geçen bu 20 yıl hovardaca harcanmamalı bence.

Peki  ne yapmalıyız?

Çarşamba, 01 Ekim 2014 00:41 tarihinde güncellendi Devamını oku...
 

E-TİCARET SİTESİ ( Kargo Teslimi )

E-posta Yazdır
E-Ticaret sitesi örneğiKüçük çaplı  E-TİCARET yapmak isteyenler. Bu konuyu lütfen dikkatle okusunlar.
1.Özellikle el emeği, göz nuru  birşeyler üretenler. ( dantel,oya,örgü işleri vs. gibi.)
2.Sanatsal çalışmalarını değerlendirmek isteyenler. ( Heykel, Yağlı boya resim, ve diğer  sanatsal eserler gibi.)
Devamını oku...
 

Sayın Ziyaretçiler;

Öncelikle sitemi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Sözün özü web sayfası tasarımı yapıyorum arkadaşlar. Eğer isteklerinizi, beklentilerinizi , doğrudan veya mail yoluyla anlatma imkanı bulabilirseniz; web sayfası ihtiyacınıza  bir çözüm üretebiliriz.
Bunun dışında özel olarak Ekran Koruyucu tasarımı, Logo tasarımı, Yapay Ağaç tasarımı ve Yapay Çiçek tanzimi gibi konularla da ilgilendiğimi  belirtmek isterim.