dolucap.com

  • Yazı boyutunu yükselt
  • Varsayılan yazı boyutu
  • Yazı boyutunu düşür
Anasayfa WEB TASARIMI Web Tasarımı Web Sitesinin Önemi

Web Sitesinin Önemi

E-posta Yazdır

WEB SİTENİZİ BİZ YAPALIM, SİZ YÖNETİN. Günümüz koşullarında hızla gelişen İnternet, bugün geniş kitleler tarafından kullanılan en önemli iletişim araçlarının başında gelmektedir. Kişilerin, kurumların ve firmaların ürünlerini tanıtabilecekleri çok büyük ve aynı zamanda maliyeti çok düşük bir ortamdır.

Bu ortamdan gereği gibi faydalanabilmek için bir web sitesine sahip olmak gerekir. Böylece müşteri size gelemiyorsa ve ürünlerinizi görme, inceleme fırsatı bulamıyorsa, siz onlara bu fırsatı bir web sitesi ile yaratmış olacaksınız. Göreceksiniz müşteriler sizlere daha kolay ulaşacaklardır. Ancak şunu da özellikle belirtmek isterim ki ; Müşteri, google, yahoo gibi arama motorları yardımıyla,  internette sizi değil ürünlerinizi arayacaktır. Web siteniz uygun şekilde yapılmamışsa, müşteriyi başka sitelere,şirketlere kaptırdınız demektir.
Ayrıca ekonomik koşulların nasıl olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Onun için günün koşullarına ayak uyduranlar, ekonomik geleceklerine daha olumlu bakabilecekler. Diğer insanlarımız da "Zararın neresinden dönülürse kardır" diyerek, kendilerini yenileyeceklerini umut ediyorum.
Perşembe, 21 Temmuz 2011 01:29 tarihinde güncellendi